Co je FITVIBE

Fitvibe Excel pro

Fitvibe® jsou vibrační plošiny řízené počítačem vyvolávající mechanické vibrace, které jsou přenášeny do celého těla a způsobují automatické zapojení svalových vláken – tzv. reflexní svalové kontrakce. Vzhledem
k vysoké frekvenci vibrací jsou kontrakce svalů velice intenzivní a vysoce efektivní.

Při vibračním tréninku je procvičeno až 100 % svalových vláken oproti 40 % u běžného tréninku.
V porovnání 1 minuta vibrací odpovídá 100 dřepům, a 10minutová lekce na fitvibe® je právě tak účinná jako kompletní fitness trénink. A mnohem více zábavnější! Fáze odpočinku mezi 2 tréninky je téměř tak důležitá jako trénink samotný. Největší výhoda fitvibe® spočívá ve zkrácení doby potřebné pro regeneraci. Trénink se stává nejen účinnějším, ale také vám umožňuje trénovat častěji!

Účinky působení celotělových vibrací se projevují v různých tělesných tkáních. Vibrační trénink posiluje svalstvo a kromě dynamické síly zvyšuje také sílu statickou. Pozitivní účinky jsou rovněž zřetelné na měkkých tkáních, jako jsou šlachy, kloubní pouzdra a pojivová tkáň, a na kloubech. V průběhu cvičení dochází k aktivaci nervových drah, zvýšení periferní cirkulace (prokazatelně o 100 – 150 %), u metabolických procesů se urychluje vylučování odpadových látek z těla. Zlepšení krevního oběhu prospívá pojivové tkáni. Kombinace posilování svalů a lokálního spalování tukových buněk redukuje celulitidu. Kůže se jeví zřetelně hladší a vypnutá. Celotělové vibrace způsobují vylučování celé řady hormonů, čímž prokazatelně přispívají k úpravě hormonální rovnováhy, k prevenci a léčbě osteoporózy. Organismus rychleji regeneruje a uživatelé fitvibe® jsou schopni lepší koncentrace.

Wellness & Beauty

Formování postavy

Anti-celilulitida

Zvýšení flexibility

Redukce hmotnosti

Zlepšení krevního oběhu

Fitness

Posilování svalů

Uvolnění napětí

Okamžité výsledky

Nárůst síly

Rychlá regenerace

Anti-Aging

Zvýšení pevnosti kostí

Zlepšení krevního oběhu

Zpomalení procesu stárnutí

Zlepšení hybnosti

Úprava hormonální rovnováhy

Zlepšení vitality